7. Kolektif Yaz Kampı İçin Geri Sayım Başladı

Birçok amatör ve profesyonel müzik grubu, tiyatro grubu, sinema oyuncusu ve atölye yürütücüsünün katılacağı ‘7. Kolektif Yaz Kampı' yine yorucu bir senenin ardından öğrencilerin alternatif tatil anlayışını ortaya koyacak.

Bugünkü tüketim kültürüne karşı üreterek, eğlenerek, paylaşarak gerçekleştirilen ‘Kolektif Yaz Kampı’, içeriğini ve katılımcı sayısını her sene daha da geliştirerek, öğrencilerin önemli bir alternatif tatili konumuna geliyor. Dolu dolu geçecek bir kampın daha hazırlıkları devam ederekn, kampa katılmak için birçok şehrin merkezlerinde kurulan stantlara başvurmak ya da internetten kaydolmak yeterli.

Kamp boyunca  konularında uzman olan aydın ve sanatçılar tarafından gerçekleşecek onlarca atölyede (ritm, tiyatro, acapella, sinema, stop-motion, kukla, heykel, resim, fotoğrafçılık, modern dans, halk oyunları, şiir, pantomim, astronomi, stecil, karikatür, evrim su altı...vs) paylaşarak, üreterek ve öğrenerek eğlenmeyi hedefleniyor. Kampın son akşamı atölyelerin ürettikleri ile sahne alarak doyumsuz bir gece keyifle anılacak anlar katılımcıları bekliyor.

 Kampın bu seneki sanatçı konukları arasında Ezginin Günlüğü, Marsis, Velvele, Teneke Trampet var. Altan Gördüm, Turgay Tanülkü, Emin Gürsoy gibi genç oyuncuların yanı sıra Ceren Moray, Barış Atay gibi genç isimler de atölyelerde yer alacak. Atölyelerde kimler yok ki? Ritim grubu RitimArt, Mimar Sinan GSÜ Dağcılık Kulübü, Salsa Şampiyonu Milton Lopes… Ve daha onlarca isim!

Sahile kurulan kamp sayesinde ise üniversiteli ve liseliler denizin ve güneşin tadını gün boyu çıkarma fırsatı bulacaklar. Kamp alanında üç farklı yerden denize girme imkânı bulunurken iskeleler sayesinde deniz keyfi daha da zevkli hale gelecek. Öğrenciler yatmak içinse bungalow ya da çadırları tercih edecek.

Kampın ücreti 200TL. Çadır ve bungolowlarda konaklama imkânı var. detaylı bilgi ve başvuru için  kamp.kolektifler.net

Yorum eklemek için giriş yapın