Ücretsiz Değişim Dönüşüm Koçluğu Semineri

Ücretsiz Değişim Dönüşüm Koçluğu Semineri

İzmir Nefesle Hayat Merkezi  "Bir adım Bir uyanış" ilkesi doğrultusunda hazırladıkları " Her hafta Çarşamba günleri ücretsiz eğitim çalışmaları devam ediyor. Temmuz programında ise Nalan Kahraman ile Değişim -Dönüşüm Koçluğu Semineri yer alıyor.

İlk çalışma 6 Temmuz 2011 Çarşamba saat 18:30-21:30 arasında gerçekleşecektir.

Değişim – Dönüşüm Koçluğu Nedir?

Kişinin kendisini tanıması; Korkularını, bağımlılıklarını, alışkanlıklarını tespit ederek değiştirmesi ve sevgiye dönüştürmesine destek bir çalışmadır.

Bütünlük içinde bir yaşam sürmenin olağanüstü önemini anlayarak, kişinin ve diğerlerinin “ olumlu “ ve “ olumsuz “dedikleri tüm yanlarıyla önce fark edip, sonra birleştirip daha büyük bir bütüne dönüştürme iznini vermektir.

Derin iç görüler ve harikulade bilgeliklerle karşılaşarak, Ruhsal, Zihinsel ve Bedensel Gelişimi güçlendirmektir.

Korkularınızdan arınarak Yansımalarınızla yüzleşeceğiniz, kime yansıma olduğunuz yada kimin yansıdığını öğrenmenizin bir yoludur.

Affetmenin, her zaman ve her yerde yanınızda taşıdığınız bir iyileştirici araç olduğunu görerek, affetmeye hep hazırım diyebilmenin yollarıdır.

Tam bir saydamlık içinde bir yaşam sürmeye, bakmak ve kabul etmek. İstemediğiniz tarafınız yada taraflarınız dahil olmak üzere; Hiçbir şey saklanamaz, hiçbir şey inkar edilemez. Eğer sizde bu görünürlüğün, hakikatlığın ve içtenliğin anahtarı olduğu, bu içtenliğinde, gerçek benliğinize açılan kapı olduğunu düşünüyorsanız; Bu teknik sizin için. Çünkü bu teknik sizi direkt olarak ardında kalıcı bir mutluluğun, iç huzurun bulunduğu o kapıya götürecektir; ve orası o kadar geniş bir öz- sevgisi yeridir ki, orada en sonunda başkalarını da koşulsuz bir biçimde sevmeniz mümkün olacaktır.

Programın içerikleri:

Nalan KAHRAMAN kimdir?

Değişim – Dönüşüm Tekniği Nedir ?

Kendini Tanıma, Korkularından arınma, Kabul etme uygulama teknikleri.

Değişim- Dönüşüm uygulama örnekleri.

Adres: Nefesle Hayat Merkezi
Şair Eşref Bulvarı, Güz Apartmanı, No.43 Zemin Kat D.1, Alsancak- İzmir
Not:  Yoğun taleplerden dolayı lütfen yerinizi ayırtınız.
Rezervasyon : 0 232 464 64 57

http://www.nefeslehayat.com

http:/www.nalankahraman.com

2 yorum

 • FD
  FD Pazartesi, 03 Ekim 2011 20:34 Yorum Linki

  Merhaba Deniz, okumuş olduğunuz geçmiş aylarda olan bir seminerdi. Benzer eğitim,seminer ve alternatif aktivitelere sitemizde yer vermeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin! Sevgiler Fd Ekibi...

 • deniz
  deniz Pazartesi, 03 Ekim 2011 10:02 Yorum Linki

  merhabalar seminerlerin zamanıyla ilgili bilgi alabilirmiyim  ?nasıl katılabilirim teşk ederim

Yorum eklemek için giriş yapın