Necron Energy Sosyal Medyada da İddialı

Necron ile evinizde, iş yerinizde her yerde enerji tasarrufu sağlayın!

 Faaliyet Alanları

Elektrikle çalışan tüm cihazlar, voltaj düşmesi ve elektrik kesintilerinde ciddi hasarlar görür, bunların önlenmesi için, cihazın ihtiyacı olan voltaj, Kesintisiz güç kaynağı (UPS) bağlantısı ile stabil bir şekilde verilmelidir, böylece çok daha uzun ömürlü kullanılabilir. Hiç elektrik kesilmemesi gereken ortamlarda (Tıbbi cihazların olduğu ortamlar, datacenterlar, server odaları, güvenlik sistemleri, yangın sistemleri, ısıtma sistemleri gibi) Kesintisiz güç kaynağı (UPS) kullanımı ciddi önem taşır.

www.necron.com.tr

Bu tür ortamlarda hem süreklilik sağlayıcı hem de güvenli. Kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemlerinin kurulması bir gerekliliktir. Necron UPS, ihtiyacınıza göre en uygun UPS'i sisteminize sorunsuz entegre ederek, çalışma güvenliğinizi en üst düzeye çıkarır.

Hastaneler, Data Centerlar, Server sistemleri, Ofisler, Stüdyolar, Ev ve işyeri ısıtma sistemleri, Aydınlatma sistemleri, Güvenlik ve yangın sistemleri, Fabrikalar’da sık sık karşılaşmaya alıştığımız Necron Energy İki güzel kampanya ile Sosyal Medyada’da iddaalı olduğunu gösterdi.

Necron Energy'nin Temiz Enerji Konsepti ile örtüşen "Temiz Tasarımlar

** Necron Energy'den Yılbaşı Sürprizi

(http://necronenergy.blogspot.com/2011/11/necron-energyden-ylbas-surprizi.html)

Necron Energy yılbaşı hediyenizi hazırladı!

Necron websitesini Facebook profilinde ve Blog'unda (ya da websitesinde) paylaşan ilk 3 kişiye Necron Hediye Paketini gönderiyor...

İçerisinde ne mi var? Adı üzerinde Sürpriz!

Ayrıntılar için Necron Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Yılbaşı paketi kazananları 23 Aralık 2011 günü açıklanacaktır!

Önemli bir konu; Yarışma şartlarını yerine getiren arkadaşlar, paylaşımda bulunduğunuz Facebook ve Blog linkiniz ile birlikte isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atmanız gerekmektedir.

**Facebook sayfalarında en aktif üyeye I phone 4 hediye si olmak üzere takipçilerine iki güzel kampanya sunmuştur. www.facebook.com/Necron

Haber:Levent Aktaş

 

Yorum eklemek için giriş yapın