YazarlarYeni Mezunlar, Öğrenciler ve Satış Sorumluları İçin Murat Erdör Seminerleri

  Öğeyi Oyla
  (0 oy)

  Eğitim 1
   

  Konu: İş Dünyası Hakkında Kimsenin Anlatmadıkları

  Tarih/Yer: 23 Ekim 2011, Kocaeli


  Kimler Katılmalı: Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yeni mezunlar


  Eğitim Hakkında: Üniversite’den mezun olurken herkes çok karmaşık duygular içerisinde oluyor. İş görüşmelerinde ve işe başladıktan sonra nelere dikkat edilmesi ile ilgili yeni mezunlar veya mezun olacak öğrenciler malesef yakın çevre ve aileden başka kimseden bir fikir edinemiyor. Konuyla ilgili bir çok kitap olmasına rağmen bir çok bilgi teoriden öteye geçemiyor. Bu eğitimde iş dünyasına yeni atılacak kişilerin iş görüşmelerinde ve işe başladıktan sonra nelere dikkat etmesi hakkında detaylı bilgilerin canlı örneklerle verilmesi amaçlanmıştır.

   

  Rezervasyon için: 0 262 331 06 60
  İnternet Detaylı Bilgi:
  http://www.cpadanismanlik.com.tr/egitim_egitim_basvurusu_is_dunyasi_hakkinda_kimsenin_anlatmadiklari-l-1-sayfa_id-333-id-42453-g_id-22269
   

  Eğitim 2

   

  Konu: Telefonda Müşteri Elde Etme ve İletişim Sanatı

  Tarih/Yer: 13 Kasım 2011, İstanbul Mecidiyeköy

  Ücret: 100 TL

   Kimler Katılmalı: Telefon aramalarını cevaplayan, telefonda müşterilerle konuşup ürünler hakkında bilgi veren ve telefonda satış yapan kişiler için

   Eğitim Hakkında: Günümüz rekabetçi ortamında bütün şirketler bir çok iletişim kanallarını kullanmaktadırlar. Telefon hala en eski ve yaygın kullanılan iletişim araçlarından birisidir.  Telefonda müşterilerle en iyi şekilde iletişim kurabilmek ve bunu satışa dönüştürebilmek için nelerin yapılması gerektiğihakkında detaylı bilgilerin canlı örneklerle verilmesi amaçlanmıştır.

   Rezervasyon için: 0 212 267 10 80

  Sorularınız İçin: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  Eğitim 3
   

  Konu: 21. Yüzyılda Müşteri Memnuniyetinin Önemi ve Müşteriyi Elde Tutmanın Yolları

  Tarih/Yer: 22 Kasım 2011, İstanbul Nişantaşı

  Ücret: 50TL


  Kimler Katılmalı: Müşterilerle bire bir ilişkide olan, müşteri şikayetleri ile uğraşan, müşteri ilişkileri veya müşteri yönetimi departmanlarında çalışan kişiler için


  Eğitim Hakkında: Alternatiflerin bolca olduğu tüketim dünyasında müşteriler artık daha fazla seçim hakkına sahip. Aldıkları ürün veya hizmetten en ufak bir memnuniyetsiz duyanlar artık şikayetçi olmaktan çekinmiyor gerektiğinde de farklı şirketlerin ürünlerini/hizmetlerini almaya başlayabiliyorlar. Müşteriyi hizmetinizden faydalanması veya ürününüzden alması için yaptığınız bir çok pazarlama ve reklam çalışması, harcanan zaman ve para, en ufak bir müşteri memnuniyetsizliğinde çöpe gidebiliyor.  Bu eğitimde müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak ve müşteri şikayetlerini fırsat dönüştürmek için neler yapılması gerektiği hakkında örnekler verilerek bilgi verilmesi amaçlanmıştır.

  Rezervasyon için: 0 212 236 19 00
  Sorularınız İçin
  : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

  Okunma 2826 defa
  Yorum eklemek için giriş yapın