Yaşam Mimarı Buluşma Günü Dolu Dolu Keyifle Geçti

Öğeyi Oyla
(0 oy)

8 Temmuz Pazar günü saat 11:00-17:00 arası gerçekleşen Yaşam Mimarı buluşma gününde Aile Dizimi ile ilk kez karşılaşanlar ilgiyle izledi, Holistik Astroloji, Baş Meleklerin enerji titreşiminden, Rüyaların farkındalığına ve katılımcıların tek tek doğum tarihi yorumuyla, meditasyonlarla, olumlamalarla katılımcıların dolu dolu doyurucu bir gün geçirmelerine vesile oldu.

Melda Tuncel ile yaptığımız röportajda  buluşma gününe olan ilgiden memnun kaldıklarını Almanya’dan, Trabzon’dan, Ankara’dan, İzmir’den, Samsun’dan çok değişik illerden gelenler olduğunu belirtti. Herkesten gelen talep üzerine ayda bir buluşma günü yapacaklarını ilave ederek  akebinde kahvaltı buluşmaları, ramazanda iftar buluşmaları gerçekleştirmeyi plandıklarını ve bu günlere ihtiyacı olduğunu düşünen herkese açık olacağını söyledi.Farkındayım değiştime özel olarak verdiği bu röportaj devamında şunları ekledi: Kişisel gelişimin Türkiye’de trend olduğu bu dönemlerde, ticaret olarak düşünenlerde var. Manevi ve ulvi sapmalarda maalesef olduğunu; ancak kendisinin bunlara karşı olduğunu, bu durumları göz önüne alarak minimum rakamlarla insanları bir araya toplayarak maksimum bilgilendirmeyi seçtiklerini belirtti.

Katılımcılar arasında röportaj yaptığımız Serap Şirin (52) buluşma gününe kız kardeşiyle geldiğini, kendisinin kişisel gelişime ilgi duyduğunu, en çok affetme ve baş melek konusuna ilgi gösterdiğini, bu tür aktivitelerle çok mutlu olduğunu, değiştiğini ve geliştiğini söyledi.Geriye dönüp baktığında kendisindeki değişimi farkettiğini, olumsuz bir düşünceyi olumluya çevirmeyi başardığını ekledi. İlk kez kişisel gelişim aktivitesine katılan kardeşi Ayşegül Demircioğlu (48) bugüne kadar hatalı bulduğu tutumlarını değiştirmeyi seçtiğini, buluşma gününde bulunmaktan mutluluk duyduğunu iletti.

Okunma 3451 defa
Bu kategoriden diğerleri: « Siyah Nefes Tokhader ile Çocuklar »
Yorum eklemek için giriş yapın