Aktivite Haberleri (74)

Öğeyi Oyla
(4 oy)

Okuma alışkanlığı çocukken başlar. İlk kez, bizim dünyamız dışındaki dünyayı kitaplar sayesinde öğreniriz.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

İstanbul'da tasarıma yönelik çok çeşitli markalar oluşuyor, fakat bu markaların ürünlerini bulmak için ya bu konunun özel bir takipçisi olmalısınız, ya da Küçükçiftlik Parkı'nda dönemsel olarak düzenlenen Garden Sale'i ziyaret etmelisiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (AnaMed) tarafından organize edilen “Üçüncü Uluslararası Sevgi Gönül Bizans Araştırmaları Sempozyumu” 24-27 Haziran 2013 tarihleri arasında Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki AnaMed binasında gerçekleştirilecek.

Öğeyi Oyla
(6 oy)

Anne-Baba adayları için hamilelik ve doğum süreci hakkında doğru sekilde bilgilendirmeyi amaçlayan "doğuma hazırlık kursları" Küçükyalı Kültür Merkezinde 27 Haziran Perşembe günü 16:00-18:00 arası Serince Salonunda başlıyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Seferihisar Edebiyat Günleri 22-28 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

hayat-kosusu

Hayat dolu hissetmek, zumba yapmak ve koşarak hayatına hareket katmak isteyenlere şahane bir haber!

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Psikiyatrist Prof. Dr. Göka Erol ile "Kişilikleri Tanıma ve Kişilik Çatışmalarını Önleme" Konulu Konferansı

Öğeyi Oyla
(3 oy)

“Sahnede İşaret Var” sloganıyla; “Kırmızı Başlıklı Kız” tiyatro oyunu işitme engelli çocuklar için işaret dili ile sahnelenecek

Öğeyi Oyla
(3 oy)

İstanbul Modern,  yetişkinler için her ay bir Perşembe günü ücretsiz olarak düzenlediği etkinlik dizisinde, sanatçılarla katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Öğeyi Oyla
(6 oy)

Her yıl doğaseverlerin buluştuğu ot festivali bu yılda devam ediyor. Etkinlikler kapsamında araştırmamızı yaparken, iki ayrı tarihte farklı yerlerde ot festivali etkinliği gördük ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Öğeyi Oyla
(4 oy)

La Cucina Italiana...

İtalyan Mutfağını yaşayarak öğrenmek isteyenlere güzel bir fırsat! Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü tarafından düzenlenen etkinliğe davetlisiniz.

Page 1 of 7